När du behöver hydraulik eller tillbehör till dina maskiner, snabb och personlig service!

Här nedan hittar ni våra återförsäljare i Sverige

Kontakta dom gärna direkt eller kontakta oss om ni har frågor eller vill bli återförsäljare.

 Tips:
I sökrutan "Search" längst uupp till vänster kan ni enkelt skriva in det sök ord ni vill för att snabbt hitta just er återförsäljare. Skriv exempelvis "Uppsala" så visas endast de som återfinns i Uppsala län. 

FÖRETAG: TELEFON: ORT: LÄN: INRIKTNING: KONTAKT: E-MAIL:
Antti Sepponen Rep & Service 070-7962173 Vallentuna Stockholm Lastbil Antti antti.sepponen@bredband.net
BEWE:s Mekaniska AB 070-3764558 Kilafors Gävleborg jord/skog/entreprenad Bengt bewe57@hotmail.com
Bjälkebo Maskin AB 070-8365485 Hjo Västra
Götaland
Skogsbruk Klas  
Däckab i Sveg AB 0680-711420 Sveg Jämtland jord/skog & lastbil Åke verkstad@dackab.se
Eijé Ljungbergs Småmaskinservice AB 0226-59810 Avesta Dalarna Jord/Skog/Lastbil Pelle info@eijes.com
Ekmans Hedesunda AB 0291-10045 Hedesunda Gävleborg Lastbil Janne janne@ekmanshedesunda.se
Grällsta Plåt & Smide 0224-24034 Sala Västmanland Industri Fredrik grallsta.plat@telia.com
Holmströms Lantbruksservice 070-6072999 Ullared Halland Jordbruk Anders  
Högared AB 070-8290190 Tvååker Halland Jordbruk Nisse info@hogared.se
Johanssons Maskinservice 070-2472140 Rimbo Stockholm Lastbil Micke m.johanssonsmaskinservice@telia.com
Jokab Åkeri AB 0173-211 10 Östhammar Uppsala lastbil/entreprenad Fredrik
Roine
fredrik@jokabakeri.se
KG Svets & Maskin AB 0521-40087 Frändefors

Västra
Götaland

jord/skog/entreprenad Kristian  
Kalmarsunds Svets & Rep. 070-2348234 Blomstermåla Kalmar Industri & Maskinservice Jens Jens@kalmarsunds.se
Kinda Traktorservice AB 070-3784600 Kisa Östergötland Jord/Skog Peter kinda.traktor.service@swipnet.se
Koppom Maskin AB 0571-10180 Charlottenberg Värmland Skog Gustav gustav@koppommaskin.se
Mikael Bäck 070-3944477 Lur Västra
Götaland
Skog Mikael  
Nordic AERO AB 070-8329065 Arlanda Flygplats Stockholm Servar alla maskin type Johan johan.selen@nordicaero.se
Ockelbo Servicetjänst 070-6932054 Ockelbo Gävleborg Skog Bengt  
Ostkusten Maskin AB 011-122100 Norrköping Östergötland Lantbruk/Entreprenad/
Grönytemaskiner/skogsvagnar.
Peter peter@ostkustenmaskin.se
Ovanfjäll AB 0671-10255 Hoting Jämtland lastbil/jord/skog Bengt-Erik ovanfjall@telia.com
Sjöuddens Mekansika AB 0491-50609 Berga Kalmar jord/skog/entreprenad Jonny  
SOMAB 070-6259629 Vimmerby Kalmar Skog Sören somab@live.se
Stefans Slangservice 076-8310085 Braås Kronobergs län Skog/Entreprenad Stefan stefansslangservice@hotmail.com
Stures Bil & Karosseri 070-3750001 Bullaren Västra-
Götaland
Lastbil/Entreprenad Sture  
Svets & Maskinteknik 0495-60311 Hultsfred Kalmar Industri/Entreprenad Lars lars@smt-svets.se
SV Teknik AB 0220-20160 Hallstahammar Västmanland Industri/Skog / Jordbruk Mats sv.teknik@telia.com
Söderqvist Mekaniska AB 070-8384378 Gräsö Uppsala Marin Stefan smek@telia.com
Söderstens Rep AB 0222-33047 Kolsva Västmanland Lastbil Göran  
Torvalla LCV AB 08-7075827 Handen Stockholm lastbil/entreprenad Leif leif.palmqvist@torvallabil.se
Trosa Fordonsservice AB 070-7885011 Trosa Södermanland Lastbil/Entreprenad Anders trosafordonsservice@hotmail.com
Västerdala Däck & Service AB 0281-13090 Dala-Järna Dalarna Jord/Skog/Lastbil Kalle info@tyrepro.se
Älvdalens Bil & Traktor AB 0251-10553 Älvdalen Dalarna Skog/Jordbruk Sören  
Örjans Reparationer 070-2331756 Berghem Västra-
Götaland
Skog / Jordbruk Örjan orjans.rep@swipnet.se

Utländska Återförsäljare

FÖRETAG: TELEFON: LAND: INRIKTNING: KONTAKT: E-MAIL:
Nord Import & Eksport Ltd 0048-586880645 Polen Skog Iwona nord@lh.pl
Johansson Forstdienst 0049-1715354434 Tyskland Skog Håkan johanssonforstdienst@web.de
Skovteknik OÛ 00372-52 05 345 Estland Skog Hannes info@skovteknik.ee
Möllers Mekaniska 0047-92020194 Norge Skog Roy-Lasse mollermek@online.no
Mikado Forestry APS 0045-23497391 Danmark Skog Kenneth kb@mikadoforestry.dk
Autoforestral S.L 0034-671607675 Spanien Skog Manuel la Fuente lafuslafuente@gmail.com
FOREST CARE EST. 0041-78 636 30 30 Lichtenstein Skog Anders anders@forestcare.li